PiS we love you

ODPOWIEDZ
liberal

PiS we love you

Post autor: liberal » 3 lutego 2007, 10:09

PO pierwsze kochamy go za Rydza, po drugie kochamy go za 20 mln na budowe świątynii opatrzności bożej, po 3. kochamy go za koalicje naszych marzeń, po 4. kochamy go za wyśmienite obsadzanie koleszkami stanowisk rządowych. Pis We REALLY REALLY love yo!!

AnnaE

Post autor: AnnaE » 3 lutego 2007, 10:09

Broń nas Panie, przed osobami kpiącymi z MIŁOŚCI.

liberal

Post autor: liberal » 3 lutego 2007, 10:10

niestety, nie zrozumiałas chyba treści ani tytułu ;./ Schade... To była ironia, a nie kpina. przez wiesz że pis nas wszystkich ograł. A Ojciec Tadeusz Rydzyk mu w tym pomaga:(

AnnaENie, nie wiem tego i

Post autor: AnnaENie, nie wiem tego i » 3 lutego 2007, 10:10

Nie, nie wiem tego i wcale tak nie uważam. To jest twoje zdanie.

liberal

Post autor: liberal » 3 lutego 2007, 10:11

jak w takim razie wytłumaczysz datek na Świątynię Opatrzności Bożej? w wysokości 20 mln złotych? Nie sądzisz że są ważniejsze potrzeby w Polsce?

lukhel

Post autor: lukhel » 12 lutego 2007, 10:50

Czy kiedy kolwiek polityk polski był dla ludu czy dla siebie by napchać kieszenie w jedną pakuje gotówke a w drugą ukłądy

Takich ludzi to powinni wieszać na rynku głównym

Gość

Post autor: Gość » 12 lutego 2007, 11:10

Myśle że Rząd powinien zajać sie odbudową państwa, poprawianiem prawa ,i wsadzaniem do paki ludzi typu kwasniewski miller i wielu innych Polaków??

I zamiast 20mln zł na świątynie to powien rząd te kase zainwestowac na nowe więzienie dla tej politycznej sietki przestepczej.

Do Pisu jestem z wami podoba mi sie wasza postawa odnośnie komunizmu ale mam też poważne zastrzeżenie do was! Wiem że wszystkie media komunizmem smierdzące sa przeciwko wam ale do czasu musicie jak najszybciej rozpieprzyć ten ogromny układ czerwonej gwiazdy.

Panie Ziobro do roboty popieram to co robisz tylko wydaje mi sie że to trwa za wolno

Jestem młodym pokoleniem Państwa Polskiego i oczekuje normalności

Pozdrawiam

Gość

Post autor: Gość » 13 lutego 2007, 22:50

dotacje akurat przyjął poprzedni rząd z PO (Kaczyńscy również głosowali za)

Gość

Post autor: Gość » 14 lutego 2007, 12:04

40 milionów- 40 000 000 zł! tyle idzie na zasr...ną Świątynię!

Gość

Post autor: Gość » 28 marca 2007, 16:17

zapomniałem ile kwaśniewski płacił za mieszkanie.

przypomnicie?

Awatar użytkownika
AnnaE

Post autor: AnnaE » 28 marca 2007, 17:30

PAP za "Dziennikiem"2006-10-14, ostatnia aktualizacja 2006-10-14 07:32 PRZEGLĄD PRASY. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego prowadzi śledztwo w jaki sposób czołówka polityków SLD za grosze wykupiła od miasta mieszkania w warszawskim Wilanowie - dowiedział się "Dziennik". Fot. Pawel Ulatowski / AG Aleksander KwaśniewskiNieoficjalnie gazeta ustaliła, że kłopoty mogą mieć Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy, Leszek i Aleksandra Millerowie, Józef Oleksy i Jerzy Szmajdziński. Jak podaje "Dziennik" Kwaśniewscy za 1235 zł wykupili w 1998 r. 77-metrowe mieszkanie. Aleksander Kwaśniewski był wówczas prezydentem RP. Rok wcześniej, w czasie gdy był szefem MSWiA wykupił mieszkanie Leszek Miller. Za 93 metry zapłacił 1378 zł. W 1994 r. wykupił mieszkanie ówczesny marszałek Sejmu - Józef Oleksy. 113 metrów kosztowało go 1803 zł. Jerzy Szmajdziński nabył w 1997 r. 84-metrowy lokal za 1340 zł. Był wówczas wiceszefem SdRP. Mieszkania zostały sprzedane według cen z 1990 r. Politykom lokale te zostały przyznane jako służbowe, jeszcze w czasach PRL, przez Urząd Rady Ministrów. Wszystkie znajdują się na prestiżowym w Warszawie osiedlu, które w latach 80. warszawiacy określali złośliwie "Zatoką Czerwonych Świń", bo mieszkali tam peerelowscy prominenci i oficerowie SB. ABW prowadzi śledztwo dotyczące sprzedaży 41 mieszkań, bo uważa, że urzędnicy gminy Warszawa - Wilanów, sprzedając te lokale, narazili gminę na wielomilionowe straty.

(informacja ogólnie dostępna z google)

ODPOWIEDZ