A na łeb kubeł wody z lodem

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AnnaE
Posty:2197
Rejestracja:2 lutego 2007, 22:09
Lokalizacja:Śląsk
A na łeb kubeł wody z lodem

Post autor: AnnaE » 4 września 2014, 11:11

Czy naprawdę musimy małpować bezkrytycznie wszystko co nam podrzuca "cywilizowany" świat?
To my mieliśmy ewangelizować Europę. A co robimy?

Jeżeli wspierasz działalność organizacji Pro-life (jesteś przeciw aborcji) i bierzesz udział w kampanii ALS to musisz wiedzieć że fundacja prowadzi badania na komórkach macierzystych z poronionych płodów.


Ice Bucket Challenge polega na zbieraniu pieniędzy dla Fundacji ALS, akcja oblewania się wodą rozprzestrzenia się po świecie głównie poprzez media społecznościowe. Czy wiesz, co naprawdę wspierasz i na co są przeznaczane fundusze fundacji ALS?

Obrazek
Okultystyczny rytuał?

Cytat z badań:
„Te komórki macierzyste zostały pobrane z rdzenia kręgowego płodu, ciąża została planowo przerwana po ośmiu tygodniach. Tkanki otrzymano za zgodą matki.”
Redaktor Lyn Leahz:
Niedawno dowiedziałam się o wyzwaniu polegającym na wylaniu na siebie wiadra zimnej wody z lodem i naprawdę nie zwracałam na to uwagi, aż mój przyjaciel ex-satanista powiedział, że to jest ten sam rytuał który robił, gdy był satanistą i symbolizowało to zawarcie przymierza z Lucyferem.
(...)
Jeśli zrobiłeś to nieświadomie, to nie wierzę, że Bóg nie dopuści niczego złego do Ciebie, ale wierzę, że jeśli jesteś chrześcijaninem, powinieneś prosić Boga o przebaczenie.
(...)
całe wyzwanie wydaje się być w dobrej sprawie. To w zasadzie jest stworzenie świadomości, aby zebrać fundusze dla chorych na stwardnienie zanikowe boczne, które jest chorobą komórek nerwowych mózgu. Wyzwanie Ice Bucket polega na wylaniu sobie na głowę wiadra lodowatej wody lub przekazaniu darowizny na fundacje ALS, która robi badania w celu znalezienia lekarstwa.

Ze swoich badań dowiedziałam się że ALS wykorzystuje część swoich funduszy na badania dotyczące zarodkowych komórek macierzystych. Wtedy dowiedziałam się dlaczego przeszkadza mi to wyzwanie w moim duchu. Nie mogę poprzeć wykorzystywania embrionów ludzkich, nie mogę poprzeć zabijania dzieci dla tej sprawy. Denerwuje mnie również to, że wprowadzają zło tylnymi drzwiami, by zwabić niczego nie podejrzewających uczestników do brania udziału w tym rytuale, w którym w zasadzie podpisuje się zgodę z diabłem do udziału w aborcji.
(...)
Bóg na pewno chce abyśmy znaleźli lekarstwo na tą chorobę, ale nie w ten sposób. To całe badanie komórek macierzystych zarodkowych jest pomysłem człowieka, nie Boga. To jest droga człowieka do „bycia Bogiem” , podejmowanie decyzji, kto ma żyć, a kto umrzeć. Tak nie powinno być. Teraz, myślę o tym, co mój przyjaciel , ex-satanista powiedział o rytuale z lodem i wiadrem i widzę bardzo wyraźnie, co Bóg mówi przez to wszystko.
(...)
Wróg wszedł do Ameryki przez tylne drzwi, to co wydaje się być w dobrej sprawie, jest dobre tylko na powierzchni. Jak pokopiemy głębiej i spędzimy trochę czasu na zbadanie tego, zobaczymy, że to wszystko o czym teraz mówię, jest prawdą. Jest to rodzaj poświęcenia. Jest to rodzaj szatańskiej ofiary. Wszystkie te ludzkie zarodki są uśmiercane. Jest to rodzaj satanizmu, ponieważ szał na to zjawisko jest przyczyną, że ludzie dają pieniądze na ten fundusz, zamiast na inne dobre i szlachetne fundacje, które mają moralne cele. Bóg nigdy nie popiera takich zbiórek pieniędzy, które umożliwiają użycie ludzkich embrionów do badań naukowych. To jest aborcja, trzeba to powiedzieć jasno i prosto. Do wszystkich tych, którzy już uczestniczyli, nie będą potępieni, ale muszą się modlić, szukać Boga i prosić Go o przebaczenie. Ja naprawdę nie chciałem pisać nic za lub przeciw temu wyzwaniu.


Więcej:
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wyzwa ... al-2014-09

sonia
Posty:6384
Rejestracja:7 grudnia 2008, 15:50
Lokalizacja:z Polski

Droga Anno,podejrzewałąm ,ze coś nie tak z tym "rytuałę

Post autor: sonia » 23 stycznia 2015, 15:14

ale,że aż do tego stopnia,to nie...dzięki za info...tak diabeł wchodzi do europki tylnymi drzwiami...
serd pozdrowienia :)

ODPOWIEDZ