Brazylijscy Redemptoryści przepraszają za Ojca Rydzyka

Michal_P

Post autor: Michal_P » 13 sierpnia 2009, 15:12

Coltrane pisze:
Michal_P pisze: Zgoda sprawa czarownicy nie byla do konca jasna.

A jednak przegiąłeś synku, bo w którymś z wpisów sugerowałeś, że jednak tak powiedział.
Synku sam przeginasz. Nie umiesz czytac ze zrozumiemiem a do tego wyrywasz zdanie z kontekstu. Napisalem ze sprawa czarownicy do konca jasna nie jest ale nie napisalem ze jej nie bylo.

A calosc wypowiedzi mojej jest taka :
Rydzyk niejednokrotnie powiedzial za duzo jako kaplan. Zgoda sprawa czarownicy nie byla do konca jasna. Ale wiele wypowiedzi na antenie radia czy telewizji nie powinno pasc z ust kaplana
A do tego wszystkiego sam w swoich licznych wpisach sugerujesz wiele w niejasnych sprawach i jestes w nich sedzia. Wiec kto suknu przegina?

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 13 sierpnia 2009, 16:11

longinus9 pisze:W głupocie wyborcza gazeta wyprzedziła urbanowe nie i sobie palikotuje.

Akurat słuchałem "na żywo" w TV o.Rydzyka i nic tam nie było co by obrażało czarnego

zakonnika. Jeszcze jedno błazeństwo wybiórczej. Żałosne.

A wybiórcza nawet nie potrafi profesjonalnie kłamać. Bo kiedy w krzyżową kontrolę jakiegoś "solidnego pismaka" się weźmie to okazuje się, że papką zmanipulowanych knotów dysponuje.

Za "komuny" jak się coś chciało sprawdzić to się analizowało komunistyczne rozgłośnie Moskwe ,Pekin, Albanie i zachodnie Londyn, Głos Ameryki, czy Wolną Europę .

Kto jest leniem może czytać wybiórczą i "kupować" te wiadomości za dobrą monetę.

Podsumowując : Michnik założył pralnie mózgów dla leniwych prostaków jako "gazete wyborczą" po to by z leniwców czerpać zysk.

Witam Panie Longinusie.

Cytowanie tej szmaty, gadzinówki wybiórczej nie ma sensu. Jakoś nie słyszałem, by napisali artykuł z oburzeniem, na słowa Sikorskiego, o "polskich korzeniach" Obamy, gdyż jego przodkowie, skonsumowali polskiego misjonarza!

TheNick

Post autor: TheNick » 15 sierpnia 2009, 13:22

Witam Panie adsenior, teraz proszę mi odpowiedzieć tak albo nie: czy gazeta wyborcza tłumacząc artykuł także dopuszcza się ataku? Moim zdaniem nie. Jak znajdę oryginał po angielsku, to załączę.

Co do "czarownicy": http://www.rmf.fm/fakty/?id=120252

Nic dziwnego, że nie słyszeliście tych nagrań, skoro interesują Was tylko media z Torunia :-/ . Mimo, że sprawa ucichła, to Policja potwierdziła autentyczność nagrań (było zresztą kilkunastu świadków). Tak więc zaprzeczać nie ma sensu, pozostaje kwestia - co dalej? Kapłanowi nie przystoi obrażać, i moim zdaniem Pierwszej Damie należały się przeprosiny, których nigdy się chyba nie doczekała...

Awatar użytkownika
adsenior

Post autor: adsenior » 15 sierpnia 2009, 15:47

Panie TheNick, z artykułami zawartymi w najgorszej, w/g mojej oceny, szmacie na rynku, za jaką uważam gadzinówkę wybiórczą, nie mam zamiaru dyskutować. Odnośnie części drugiej, uważam, że o.Rydzyk, niezależnie kogo by tak nazwał, zachował sie niewłaściwie, oceny czy winien za te słowa przeprosić, nie mam zamiaru wypowiadać.

ODPOWIEDZ