Niszczenie ładu społecznego

Polityka, gospodarka, ekonomia...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Niszczenie ładu społecznego

Post autor: Coltrane » 1 lutego 2013, 13:58

Teraz już nikt nie powinien mieć żadnych wątpliwości. Rządząca banda postanowiła niszczyć ład społeczny w Polsce, oferując w zamian zboczeństwo we wszelakich odmianach. Zapoczątkowane przez Owsiaka hasło "Róbta co chceta" zaczyna odnosić coraz większe sukcesy. Zniszczenie ładu społecznego, zniszczenie zdrowej tkanki społecznej jaką jest rodzina, zaowocuje wielkim upadkiem moralnym.

Najsmutniejsze jest to, że to wszystko dzieje się w katolickiej podobnoż Polsce. Demon wie, jak zniszczyć katolicki ład. Oferuje demoralizację na wszystkich płaszczyznach. Pornografia (ona już jest wszechobecna - gazety, TV, internet), homoseksualizm, związki partnerskie, adopcja dzieci przez homosiów, pedofilstwo - to wszystko zawitało już na dobre do naszej Ojczyzny. Grzęźniemy coraz bardziej w bagnie moralnym. A co gorsza, to zło które opanowuje Polskę, napotyka na bardzo opór ze strony Polaków (katolików).

I to wszystko dzieje się za sprawą POSŁÓW, MINISTRÓW, i o zgrozo, PŁEMIEŁA i PREZYDENTA.

Niech Bóg ma nas Polaków w swojej opiece.

Opłakane skutki homoukładów

(-) Antoni Zięba – wiceprezes (-) Anna Dyndul – sekretarz (-) Dariusz Kłeczek – członek Zarządu


W związku z debatą Sejmu nad projektami o związkach partnerskich pragniemy wyrazić swoją opinię w tej sprawie.

Przez wieki małżeństwo stanowiło fundament rodziny i ładu społecznego. W społecznościach, gdzie było ono niszczone lub zmarginalizowane (np. komunistycznej Rosji), mieliśmy do czynienia z rosnącą przestępczością, brakiem opieki nad dziećmi, ubóstwem i zastojem gospodarczym. Projekty zmierzające do nadania podobnego statusu każdej parze osób dorosłych, w tym parom jednopłciowym, niszczą szczególną wspólnotę, jaką jest małżeństwo. W najgorszej sytuacji postawi to dzieci, które będą musiały żyć w coraz bardziej niestabilnych związkach swoich rodziców.

Projekty te są głęboko sprzeczne z konstytucyjnymi gwarancjami ochrony małżeństwa, rodziny, macierzyństwa i rodzicielstwa (art. 18). Projekty te nie rozwiązują żadnych poważnych problemów społecznych, a przeciwnie – przez osłabienie rodziny wpłyną negatywnie np. na procesy demograficzne, które są najpoważniejszym zagrożeniem przyszłości naszego kraju.

Zwracamy się do Posłów RP o odrzucenie tych projektów i odważne działanie na rzecz wzmocnienia polskich rodzin, w tym poprzez przygotowanie Narodowego Programu Polityki Rodzinnej, którego ciągle kraj nasz nie posiada.

Zwracamy się również do wszystkich organizacji i osób związanych z naszą Federacją o podejmowanie rozmów z parlamentarzystami na ten tak podstawowy temat.

W imieniu Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia

http://naszdziennik.pl/wp/21960,oplakan ... ladow.html

Tadeusz
Posty: 66
Rejestracja: 27 grudnia 2010, 22:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Tadeusz » 1 lutego 2013, 21:06

Dziś premier Tusk powiedział o "pilności" wprowadzenia związków partnerskich, rozumiem że potrzeba im tematów zastępczych gdy płace spadają, konsumpsja, a rośnie zadłużenie państwa i bezrobocie.

I to w momencie, kiedy większość polaków jest takim uregulowaniom przeciwna, pewno będą dalej tracić poparcie.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 1 lutego 2013, 21:42

Tadeusz pisze:I to w momencie, kiedy większość polaków jest takim uregulowaniom przeciwna, pewno będą dalej tracić poparcie.
Oni zdają sobie sprawę, że nie da się tego poparcia ciągnąć w nieskończoność. I tak dziwne jest to, że rządzą już drugą kadencję. A powinni jak kiedyś Unia Wolności wylądować na śmietniku po jednej kadencji. Także mając jeszcze przed sobą 2 lata rządzenia, będą chcieli jak najwięcej tego zboczeństwa wprowadzić. Oni dążą do maksymalnego zniszczenia ładu społecznego. Chcą z Polaków zrobić społeczeństwo zboczeńców. To czy im się to uda, w dużej mierze zależy od nas samych, od naszej postawy. A jak jest ? Sami widzicie, że taki Paligłup ma duże poparcie, a taka Grodzka jest przez większość akceptowana. Tylko patrzeć jak zostanie wicemarszałkiem w polskim Sejmie. Chłopo-baba wicemarszałkiem ! W kraju gdzie większość jest katolikami. Koszmar !

ODPOWIEDZ