Ĺťydzi narodem rasistowskim

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska
Żydzi narodem rasistowskim

Post autor: Coltrane » 10 czerwca 2010, 15:46

Na dowód tego, że żydzi są narodem rasistowskim, przytaczam wypowiedź byłego premiera Izraela Menachema Begina :

"Nasza rasa (mówiąc o żydach) jest Rasą Mistrzów."

Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy." - Menachem Begin, były premier Izraela, o zgrozo ...laureat "pokojowej nagrody Nobla".

Powyższa wypowiedź ukazała się w marcu tego roku. Pisały o tym żydowskie portale typu gazeta.pl onet.pl wprost.pl oraz pardon.pl interia.pl - wygląda więc na to że żydzi wcale z tym się nie kryją ....
http://biznes.onet.pl/static,forum.html ... &AppID=324
a tu jest wykaz znalezionych przez google linków :
http://www.google.pl/#hl=pl&source=hp&q ... fp=1&cad=b
Inna wypowiedź, a właściwie fragment przemówienia :
"Jak na kraj tak mały jak nasz, wydaje się to niesamowite. Widzę, że wykupujemy Manhattan, Węgry, Rumunię, Polskę i z mojego punktu widzenia, nie mamy z tym żadnych problemów. Dzięki naszym talentom, kontaktom i naszej dynamice, docieramy niemal wszędzie" - Fragment przemówienia prezydenta Izraela Shimona Pereza, wygłoszonego 10 października 2007 w Hotelu Hilton w Tel-Avivie

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Re: Żydzi narodem rasistowskim

Post autor: Coltrane » 10 czerwca 2010, 16:40

A oto skandaliczna wypowiedź żydowskiego pisarza Artura Sandauera :

Artur Sandauer uważa to za normalne i tak bezczelnie uzasadnił żydowską przemoc i dominację:
"W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy.
Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy.
Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce - mówi Sandauer - to żydowska głowa nałożona na polski tułów.
Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące."
"Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie.
Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi - pisał Sandauer - a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy" - pouczał żyd Artur Sandauer.

Ileż ten cyniczny żyd okazał wobec Polaków pogardy i kpiny, tłumacząc w ten sposób żydowską dominację nad Polakami, osiągnietą krwawymi zbrodniami jego rodaków.
Ale czyż nie miał racji ...?
Podstawowa uwaga, ...ta żydowska głowa, ten łeb, ...to nie jest własny łeb, to nie nasz łeb, ...to łeb obcej i nienawistnej hydry!


Wypowiedź użytkownika o nicku abba15 na forum gazeta.pl !

Awatar użytkownika
NRohirrim
Posty:68
Rejestracja:7 czerwca 2010, 02:33
Lokalizacja:PL

Post autor: NRohirrim » 11 czerwca 2010, 18:35

Czy rasistowskim narodem to nie wiem - w końcu z Etiopii sprowadzili do Izraela takich Fellaszy. Ale szowinistycznym na pewno tak - w zasadzie trudno spotkać na świecie naród nastawiony bardziej szowinistycznie.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 27 kwietnia 2011, 10:58

Dwie wypowiedzi dwóch żydów

Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
Antoni Słonimski, poeta żydowski
--------------------------------------------------------------------------------

I dla przypomnienia wypowiedź Menachema Begina

Nasza rasa jest Rasą Panów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy.
Menachem Begin, premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla.

Cayman
Posty:139
Rejestracja:18 kwietnia 2011, 17:20
Lokalizacja:Nie mieszka w Polsce

Post autor: Cayman » 27 kwietnia 2011, 21:17

chyba nie będę zajmował głosu jak to zydostwo sie panoszy i jeszcze żąda przeprosin i €,,,nie trawię takich tematów bo mi ciśnienie sie podnosi na samo słowo żydki...itp.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 14 maja 2011, 09:34

Szokujące słowa rabina.
"Goje jak zwierzęta pociągowe - mają służyć Żydom"

Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że "goje rodzą się po to, by służyć Żydom". – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie - zapowiedział rabin podczas przemówienia w synagodze. Potem porównał osoby, które nie są Żydami do... zwierząt pociągowych - pisze "Rzeczpospolita".

Awatar użytkownika
adsenior
Posty:6186
Rejestracja:25 czerwca 2009, 04:06
Lokalizacja:Łódź

Post autor: adsenior » 14 maja 2011, 10:21

Panie Bogdanie, nie tylko w Polsce żydzi już tak nas traktują i wykorzystują! Jak długo jeszcze pozwolimy na to?

KosKos
Posty:10
Rejestracja:29 czerwca 2011, 11:58
Lokalizacja:Katowice

Post autor: KosKos » 29 czerwca 2011, 17:40

O syjonistach najkrytyczniej wypowiadali się zawsze Żydzi. Tak już jest...

Czemu o antysyjonizmie (tak promowanego przez Zakład Kształtowania Świadomości Rzeczpospolitej Polski) Żyda, Juliana Tuwima - nic praktycznie się nie mówi?

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 29 czerwca 2011, 20:06

KosKos pisze: Czemu o antysyjonizmie (tak promowanego przez Zakład Kształtowania Świadomości Rzeczpospolitej Polski) Żyda, Juliana Tuwima - nic praktycznie się nie mówi?
O wielu rzeczach się nie mówi. A przynajmniej w tzw. publicznej telewizji.
Wiadomo że w czyich rękach są media, ten decyduje o czym tam mówić, a co wyciszać.
Dzieje się tak w przypadku mediów, które nie służą prawdzie. Celem tych mediów jest dezinformacja.

KosKos
Posty:10
Rejestracja:29 czerwca 2011, 11:58
Lokalizacja:Katowice

Post autor: KosKos » 30 czerwca 2011, 04:20

Kto tam ogląda TV na poważnie! :-D


Chodzi mi raczej o szkoły naszego reżimu. Wszystkie o równym programie nauczania, niestety, służą uśrednianiu społeczeństwa w imię rządów demokratycznych.

Bo demokracja - to rządy statystycznego obywatela. A statystyczny - jaki jest, każdy widzi :P

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 14 października 2013, 23:20

Profesor Jasiewicz dla „Focus Historia” o żydach :

“Żydów gubi brak umiaru we wszystkim i przekonanie, że są narodem wybranym. Czują się oni upoważnieni do interpretowania wszystkiego, także doktryny katolickiej. Cokolwiek byśmy zrobili, i tak będzie poddane ich krytyce – za mało, że źle, że zbyt mało ofiarnie. W moim najgłębszym przekonaniu szkoda czasu na dialog z Żydami, bo on do niczego nie prowadzi… Ludzi, którzy używają słów ‘antysemita’, ‘antysemicki’, należy traktować jak ludzi niegodnych debaty, którzy usiłują niszczyć innych, gdy brakuje argumentów merytorycznych. To oni tworzą mowę nienawiści”.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 23 października 2013, 12:56

Talmud

Obrazek

Miałem napisać kilka słów o Talmudzie - żydowskiej księdze zasad i norm moralnych. Robię to z pewną, taką nieśmiałością gdyż temat to drażliwy, tekst wymowny i dający do myślenia, społeczno ść której dotyczy nietykalna i do krytyki nieprzyzwyczajona w ostatnich czasach. "Istnieje jakieś nieokreślone uczucie, że nawet publiczne użycie słowa "Żyd" lub przedstawienie go w całej nagości w druku jest czymś niewłaściwym"... To słowa Henry Forda, napisane uwaga w 1920 roku. [1] Ze smutkiem należy zauważyć, że 88 lat później sytuacja jest analogiczna...

Autor pozycję taką omawiać próbujący ma szanse wielkie by zostać nazwanym antysemitą. Bo treść Talmudu jest w moim odczuciu niemoralna, nietolerancyjna i ksenofobiczna. Doktor Lewi Freund w swoim dziele [2] definiuje pojęcie rasowych antysemitów " którzy, przejęci instynktowną nienawiścią do żydostwa, nie wzdrygają się przed żadnym czynem nieludzkim, by nasz lud zniszczyć i wytępić. I dla usprawiedliwienia aktów barbarzyństwa i gwałtu w oczach kulturalnego świata oczerniają nas, że nasz kodeks religijny czyli Talmud wychowuje nas w duchu nienawiści i nietolerancji do wszystkich innych narodów i wyznań i że etyka nasza przysposabia nas do roli pasożytów i szkodników dla każdego społeczeństwa." Mając na uwadze te słowa oświadczam stanowczo, iż rasowym antysemitą nie jestem i żadnych czynów nieludzkich poza tym tekstem popełnić nie zamierzam....Wprawdzie prześmiewcy twierdzą, iż antysemitą nie jest ten, który nie lubi Żydów, lecz ten którego nie lubią Żydzi.... Trudno, ryzyko podejmuję i spróbuję zatem temat czytelnikom przybliżyć... nie wpadając przy tym w sidła kolejnej jeremiady :)

Talmud "jest to kwintesencja nauki życiowej, umożliwiająca prześledzenie żydowskiego sposobu życia. Jest to nauka sposobu i stylu życia narodu żydowskiego. Jest to "Tora życia" (hebr. "torat chajim"), prawo regulujące życie jednostki i całej społeczności wyznawców judaizmu. Jednocześnie jest doktryną kształtującą postępowanie narodu żydowskiego." [3] A że w ciągu wieków "Talmud był wyganiany, więziony i palony więcej niż sto razy. Od cesarza Justyniana, który w 553 roku wyp ę dził go przez oddzielną novellę (146), aż do Klemensa VIII, większość władz świeckich i duchownych rzucała klątwy, bulle i edykty wytępienia tej nieszczęsnej księgi." [op. cit] Tak sformułowane prawa kształtujące postępowanie narodu żydowskiego miały i zapewne mają ogromny wpływ na uczynki i mentalność narodu wybranego. Podobnie prześladowanie księgi przez władców i papieży musiało mieć jakieś przyczyny.....

Zacznijmy od opisu pojęć: goj - poganin gojowski - nieżyd chrześcijanie - heretycy

Cóż zatem zawiera ta "święta księga", do której dostęp w tym kraju jest dziwnie utrudniony?

Poczym, powyższe zdanie napisawszy przystąpiłem do poszukiwań tekstu Talmudu w necie, pamiętając że czytałem polskie tłumaczenie Talmudu kilka lat temu, w ten właśnie sposób.... Otóż... przez te kilka lat okazało się iż polski tekst Talmudu został najwyraźniej utajniony. Wcale zresztą mnie to nie dziwi. Lektura Talmudu postawiła mi włosy na głowie. Niestety, nie było mi dane znaleźć. Znalazłem kilka cytatów z Talmudu, najczęściej na "antysemickich" stronach ;) [6]

"Stosunek płciowy goja jest jak parzenie się zwierzęcia" (Sanherid 74b, Tosefta). "Nasienie obcego jest nasieniem zwierzęcym" (Kutebot 3b, Tofesta). "Goje są potomkami Samaela, czyli wodza duchów nieczystych, który zwiódł Ewę" (Zohar 1,28b).

"Pokolenie w ten sposób powstałe do tego stopnia jest plugawe, że może być porównane do nawozu" (Orach chaiim 55,20).

"Ciała gojów są pegarim, to jest w niczym nie różnią się od ścierwa zdechłych zwierząt" (Jore dea 337,1).

"... a dusze do tego stopnia plugawe, że zanieczyszczają każdego, kto się do nich zbliży" (Zohar I 46b, 47a).

"Domy gojów są domami zwierząt, ponieważ sami chrześcijanie nie są godni nazwy człowieka, bo są to najoczywistrze bydlęta na zewnątrz tylko podobne do ludzi" (Midrasch Talpioh f. 255d).

"Płodzą się oni na kształt zwierząt" (Sanhedri 74b Tezepoth).

"Tylko Żydzi są ludźmi, goje nie są ludźmi, tylko bydłem" (Keritot 6b).

"Goje zostali stworzeni, by służyć Żydom jako niewolnicy" (Midrasch Talpioh 225).

"Stosunek seksualny z gojem jest jak stosunek ze zwierzęciem" (Ketubot 3b).

"Trzeba unikać gojów nawet bardziej niż chorych świń" (Orach Chalim 57,6a).

"Przyrost naturalny gojów musi być drastycznie ograniczony" (Zohar 11,4b).

"Zakazano wam litować się nad innowiercami" (Jad Chazaka).

"Ci, którzy starają się dobrze czynić akumowi, (...)po śmierci nie zmartwychwstaną" (Zohar, 1,25b).

"Zniszcz życie klifot (tj. niewiernych) i zabij je; będziesz bowiem miły Majestatowi Boskiemu, jako ten, który składa ofiarę kadzidła" (Sefer 177b). "Majętno ści goja są dla Żyda, narodu wybranego, jako rzecz niczyja, a jeżeli pierwszy na nich rękę położy, będą jego na zasadzie prawa dawno ści Chazaka" (Miszna Baba, Batra 3,1). "Majętno ści gojów są jak pustynia, kto je zajął, niech je posiada" (Baba, Batra 54b). "

Talmudu omówić się nie udało, temat został ledwo liźnięty. To tylko malutki wycinek z obszernego /dość trudno dostępnego/ materiału. Chciałem tylko przybliżyć mentalność tak różną od naszej tradycji katolickiej. Wielką szkodą jest, iż tak trudno jest dotrzeć do tłumaczenia Talmudu na język polski skoro Kneset mówi po polsku i sporo naszych polityków ma talmudyczne korzenie.

W tym kraju mówienie o takich rzeczach jest oględnie mówiąc: nie na miejscu. Jakie są tego przyczyny? Iwo Cyprian Pogonowski tak to przedstawia "Ogrom zbrodni hitlerowskich oraz tragedia Ż ydów, głównie biedoty, pomogły Żydom stworzyć żydowski aparat szantażu wobec nie-Żydów, za pomocą pomawiania ludzi o antysemityzm. Jest to skuteczne, zwłaszcza w krajach zdominowanych przez Żydów, gdzie takie pomówienia mogą oznaczać koniec kariery, utratę pracy etc. W USA i w krajach Unii Europejskiej Żydom udało się przeprowadzić tresurę nie-Żydów, podobną do tresury, jaką stosował profesor Pawłow w eksperymentach dokonywanych na psach. Podobnie wywołuje się odruch warunkowy, który objawia się w formie oskarżenia o antysemityzm człowieka nie lubianego przez jakiegoś Żyda albo kogoś, kto krytykuje nieetyczne postępowanie Żydów, działających w tradycji Talmudu." [3]

Czy widać sygnały na istnienie takich mechanizmów w naszym kraju? Moim zdaniem widać bardzo wyraźnie. Lektura "Gazety Wyborczej", oferta telewizji TVN i innych wskazują na dużą podatno ść na taką "tresurę" redaktorów. Także brak reakcji na niektóre wypowiedzi np. Szewacha Weissa czy obrona książki Grossa oraz gotowość do "wskazywania" antysemitów daje wiele do myślenia....

[1] Henry Ford "Międzynarodowy Żyd", Wydawnictwo Ojczyzna, Warszawa 1998r.
[2] Freund Lewi "O etyce Talmudu. Odpowiedź Żydoznawcom" , Lwów 1922r. nakładem autora , skład główny w księgarni „BETH IZRAEL"
[3] http://www.izrael.badacz.org/kultura/ju ... almud.html
[4] http://gegenjay.wordpress.com/2008/02/1 ... nie-zydow/
[5] http://www.nsnrpoland.fora.pl/wiara-i-t ... du,27.html

http://nazarian.pl/forum_ou/start/showt ... p?tid=1846

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 27 października 2013, 14:02

Jeżeli ktoś urodził się z matki Żydówki, a stał się chrześcijaninem – katolikiem, czy chrześcijaninem innego wyznania. Jest Żydem czy nie?

Co powie rabin?

Rabin powie: nie jest. Nie jest Żydem. Proszę zwrócić zatem uwagę, bo to jest bardzo ważne dla zrozumienia dialogu, że z żydowskiego punktu widzenia lepiej jest być ateistą niż być chrześcijaninem. Proszę zapamiętać, to jest bardzo ważna przesłanka: lepiej być muzułmaninem, ateistą, kimkolwiek, wolnomyślicielem, nie-wiadomo-kim, niż być chrześcijaninem. Zatem proszę zauważyć – w żydowskim samookreślaniu się, w żydowskim postrzeganiu siebie jest zawarty bardzo silny element antychrześcijański. I tego musimy być świadomi.

Syriusz
Posty:4297
Rejestracja:3 października 2008, 14:56

Post autor: Syriusz » 19 stycznia 2014, 12:43

Odnoszę się do postu powyżej:
Od kiedy dobra narodowe podlegają zwrotowi za coś tam?

Jeżeli już mamy oddawać coś Żydom, to spłaćmy ich dając przepiękny pomnik komuny, jakim jest pałac kultury. Będziemy mieli spokój z żydami i z komunistami. ;-)

A tak na poważnie;
Możemy się przyjrzeć jak szybko działa propaganda ruska. Ledwo co ukazała się wzmianka, że ruskie nie płacą nam za nieruchomości, a już ukazała się wiadomość przez mEndeka, że żydzi coś tam od nas chcą.

Jest to napuszczanie służb rusko-polskich Polaków na Żydów.

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 20 stycznia 2014, 00:20

DarekMirror pisze:ŻYDZI CHCĄ ZWROTU ZAMKU NA WAWELU
Powyższy tekst byłby idealny w wątku "Żydzi w Polsce" lub w wątku "Operacja Judeopolonia".
Tu raczej piszmy o rasizmie Żydów. A że Żydzi są narodem rasistowskim, to chyba nikt nie powinien mieć żadnych wątpliwości. Podawajmy przykłady jak to Żydzi uważają się za kogoś lepszego od innych narodów, a inne narody traktują jak bydło.

P.S. Co do żądania zwrotu zamku na Wawelu, to bezczelność Żydów nie zna granic. Panoszą się jak mało kto. Z tego są znani. Ich bezczelność, chamstwo i obłudę poznało wiele innych narodów świata. Szczególnie Palestyńczycy. Wszędzie tam, gdzie Żydzi mają dużo do powiedzenia - cierpią inni. Ich arogancja to temat rzeka. My tutaj w Polsce jeszcze doznamy wielu przykrości ze strony Żydów. To wszystko jeszcze przed nami.

ODPOWIEDZ