Ideologia GENDER

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AnnaE
Posty: 2197
Rejestracja: 2 lutego 2007, 22:09
Lokalizacja: Śląsk

Ideologia GENDER

Post autor: AnnaE » 4 grudnia 2013, 14:33

Projekt ustawy o uzgodnieniu płci, który przedstawiła partia Palikota (druk nr 1469), który będzie dziś (wtorek) rozpatrywany przez Sejm, jest skrajnie zideologizowanym przejawem anarchii obyczajowej i moralnego zagubienia. Zamiast ewentualnej propozycji rozwiązania – bardzo rzadkiego w praktyce – medycznego problemu obojnaków, tj. osób, które urodziły się już z cechami obu płci, autorzy proponują całkowicie liberalną procedurę tzw. zmiany płci „na życzenie” i właściwie „dla każdego”. Wystarczy własne, wewnętrzne odczucie płciowe jakiegoś osobnika. Wiadomo jednak, iż płci ani rasy obiektywnie zmienić, ani tym bardziej z nikim uzgodnić, nie można. Nie ma takiej możliwości i żaden wyrok żadnego organu tego stanu nie zmieni. W tym sensie projekt jest oszustwem prawnym.

Osobom odczuwającym rozbieżność między ich ciałem a psychiką, często już w zaawansowanym wieku, posiadającym dzieci, należy zaproponować terapię psychiatryczną w celu przywrócenia im spójności psychofizycznej, a nie pisać ustawę pogłębiającą ich schorzenie. Zaburzenie psychiczne na tle seksualnym nie może być uprzywilejowane w walce z dyskryminacją na różnym tle. A czemu np. nie szanuje się analogicznie głębokiego wewnętrznego przekonania niektórych osób, że są np. Napoleonami i nie pisze się dla nich ustaw, choć takich osób jest zapewne więcej niż osób zaburzonych co do swej tożsamości płciowej? A czemu nie szanuje się głębokiego wewnętrznego przekonania osób, które szczerze uważają się za koty lub kozy, i nie pisze dla nich ustaw, tak jak dla tych osób, które mają zaburzenie psychiczne co do swej płci, a w obu wypadkach wysyła się fałszywych Napoleonów lub udających psy lub koty do lekarza, a nie na podstawie jakiejś ustawy do armii lub do schroniska dla zwierząt?

Osobom z zaburzeniem tożsamości co do swej płci należy się szacunek i pomoc w cierpieniu, a nie utrwalanie tego cierpienia w formie ustawy. Tym bardziej że projekt nie przewiduje ani głębszego postępowania dowodowego, ani żadnych obligatoryjnych operacji genitalnych nieodwracalnie zrywających z płcią medyczną.

Projekt rażąco narusza obowiązujące ustawy i Konstytucję. Na przykład szeroko otwiera furtkę dla obejścia art. 18 Konstytucji przez bardzo łatwą procedurę tzw. zmiany płci, co da potem prawo do zawarcia małżeństwa między dwiema osobami tej samej medycznie płci. Z projektu nie wynika również, aby „zmiana płci” mogła odbyć się tylko jednorazowo.

Projekt rażąco narusza też art. 30 Konstytucji, tj. godność człowieka, szczególnie zaś małego, już 13-letniego dziecka, dając jego rodzicom prawo do decydowania o nieodwracalnym jego okaleczeniu dla zmiany dziecku płci wedle uznania rodziców lub opiekunów.

Projekt narusza też prawa rodziców, o których mowa w art. 48 i art. 53 Konstytucji, gdyż sąd może przełamać ich brak zgody na zbrodnię tzw. zmiany płci dziecka i na trwałe jego okaleczenie.

Uchwalenie tej ustawy byłoby ciężką kompromitacją Sejmu przez homolobby dla prawnego homohappeningu. Projekt bezprawnie zmienia też bezdyskusyjną medyczną definicję płci na absurdalną „płeć odczuwaną”. Projekt jest chorą uzurpacją naruszającą porządek naturalny.

http://www.radiomaryja.pl/informacje/te ... nstytucje/

Awatar użytkownika
DarekMirror
Posty: 1347
Rejestracja: 6 listopada 2011, 02:56
Lokalizacja: Polska

Post autor: DarekMirror » 5 grudnia 2013, 20:43

Obrazek

Awatar użytkownika
DarekMirror
Posty: 1347
Rejestracja: 6 listopada 2011, 02:56
Lokalizacja: Polska

Post autor: DarekMirror » 29 grudnia 2013, 12:37

Jestem dziś podbudowany listem pasterskim Episkopatu odczytanym wiernym.
Dawno nie było już tak odważnego i jednoznacznego głosu hierarchów.
Teraz wszystko zależy od nas wszystkich jak i czy potraktujemy ostrzeżenie księży biskupów.

Awatar użytkownika
KASIA
Posty: 6624
Rejestracja: 16 kwietnia 2007, 09:03
Lokalizacja: Alaska

Post autor: KASIA » 29 grudnia 2013, 13:30

Tej wypowiedzi powinni posłuchać wszyscy POLACY!!! Proszę puśćcie ją zwłaszcza rodzicom i dziadkom, co tego w TV nie oglądali, bo to późno wieczorem dopiero puszczają. Jasno wyraźnie jakim bagnem jest ideologia gender!!! Ratujmy Polskę!!!

http://www.youtube.com/watch?v=-uiUkmJx ... tube_gdata

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 29 grudnia 2013, 13:52

KASIA pisze:Jasno wyraźnie jakim bagnem jest ideologia gender!!! Ratujmy Polskę!!!
Jedyny sposób aby nie dopuścić gender, to pogonić tę hołotę, która tę ideologię promuje, rozpowszechnia i wprowadza w życie, m.i. poprzez obowiązkowe nauczanie w szkołach i przedszkolach. Wątpię, aby Polacy zdobyli się na jakąś akvcję protestacyjną. Najwyżej niektóre środowiska napiszą jakiś list, będą zbierane podpisy (które zostaną potem wyrzucone do kosza) - i to wszystko. Większość będzie obojętna wobec tego niebezpiecznego zjawiska.

Polsce potrzebny Prezydent, Premier, Rząd, Sejm które ustanowią nowy ład społeczny w oparciu o wartości chrześcijańskie.

Ale jest pytanie : czy aby na pewno Polacy chcą tego ??

No i oczywiście potrzebna jest modlitwa, jakaś Krucjata Różańcowa. Bez tego nie damy rady.

Dobrze, że biskupi polscy przestrzegają przed tą diabelską ideologią, poprzez odczytanie listu w kościołach.

Awatar użytkownika
DarekMirror
Posty: 1347
Rejestracja: 6 listopada 2011, 02:56
Lokalizacja: Polska

Post autor: DarekMirror » 29 grudnia 2013, 14:13

Lubię takich konkretnych i odważnych ludzi jak ten człowiek z zachodu, teraz potrzeba w całej Polsce w każdym mieście po przynajmniej jednym społeczniku za którym przynajmniej pójdzie i go wesprze po kilkunastu - kilkudziesięciu ludzi i protesty się rozkręcą.

Awatar użytkownika
DarekMirror
Posty: 1347
Rejestracja: 6 listopada 2011, 02:56
Lokalizacja: Polska

Post autor: DarekMirror » 2 stycznia 2014, 09:01

NIE USTĄPIMY GENDERYSTOM

Z ks. dr hab. Dariuszem Oko, kierownikiem Katedry Filozofii Poznania Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, rozmawia Małgorzata Pabis

Księże Profesorze, biskupi polscy w liście na Niedzielę Świętej Rodziny jasno informują o zagrożeniach wypływających z ideologii gender. Tymczasem jeden z blogerów „Tygodnika Powszechnego” nawoływał, by tego listu nie czytać. Co o tym sądzić?

– Na podstawie licznych publikacji „Tygodnika Powszechnego” można uznać, że jego redakcja zdecydowanie odrzuca nauczanie Kościoła na temat ideologii gender, w tym także na temat homoideologii (czyli jej istotnej części) – podobnie jak czyni to od lat w kwestii etyki małżeńskiej. Widać to szczególnie teraz, kiedy „Tygodnik” tak otwarcie nawołuje do buntu przeciw całemu Episkopatowi i Ojcu Świętemu. A genderyści są jak marksiści, podobnie nienawidzą chrześcijaństwa i podobnie zmierzają do zniszczenia Kościoła, chcą wsadzać chrześcijan do więzień nawet za jedno zdanie krytyki ich ideologii. Nieprzypadkowo przecież osoby, które znane są w Polsce z największej nienawiści do Kościoła, są też najbardziej zdecydowanymi zwolennikami gender. Zatem wspieranie ich działań jest oczywistym zaprzaństwem, zachowaniem judaszowo-kainowym. Skoro jednak sam ks. Boniecki, redaktor „Tygodnika”, tak dobrze czuje się w towarzystwie satanisty „Nergala” albo ks. prof. Michała Czajkowskiego, który przez 20 lat współpracował z SB, wydając jej ludzi Kościoła, to trzeba się liczyć z tym, że trudno o niegodziwość, której jego redakcja nie byłaby gotowa się dopuścić w swojej nieustannej walce z nauczaniem Kościoła. Przyłączanie się do takich działań jest niedopuszczalne, jest oczywistą zdradą, samobójstwem duchowym. Trzeba się tego szczególnie strzec, bo działanie Judasza często przynosi jeszcze gorsze skutki niż otwartego wroga.

Jak Ksiądz odniesie się do informacji Fundacji Feminoteki, która wyliczyła, jakoby Kościół wziął 61,5 mln złotych dotacji unijnych na projekty, które powinny wspierać gender. Feministki zażądały, by NIK sprawdziła, czy pieniądze zostały wydane zgodnie z zaleceniami Unii Europejskiej…

– To kolejny absurd genderystów, to tak, jakby Kościół miał sam siebie ateizować. Unia Europejska nie ma prawa nikogo zmuszać do przyjmowania ideologii gender, podobnie jak sowiecka Moskwa nie miała prawa nikogo zmuszać do przyjęcia komunizmu. To tak, jakby żydowskie dzieci zmuszać do przejścia na islam, to byłby niesamowity antysemityzm, straszna pogarda dla Izraela. Czymś podobnym jest zmuszanie chrześcijan do konwersji na ateistyczną ideologię gender. To jest niesłychana pogarda dla godności człowieka, dla jego sumienia i całej duchowości. Jest to ciężkie przestępstwo, za które musi odpowiedzieć każdy, kto się go dopuszcza. W żadnym wypadku nie wolno ustępować genderateistom, dla których bożkiem stał się seks, którzy redukują człowieka do biologii i fizjologii, którzy widzą w nim przede wszystkim jego zwierzęcość, a nie duchowość, i jeszcze usiłują deprawować dzieci. W ich obronie trzeba być gotowym poświęcić bardzo wiele.

Tymczasem głosy w obronie gender padły też z ust polityków Twojego Ruchu, którzy napisali, że zwalczanie tej ideologii to zasłona dymna na przypadki pedofilii w Kościele. Czy to nie kolejny absurd?

– Według bolszewików, „naukowy komunizm” był najwyższym osiągnięciem ludzkości, najdoskonalszym dziełem ludzkiego intelektu. Logiczne więc było, że każdy, kto go zakwestionował, był natychmiast mordowany albo zsyłany do łagru. Równocześnie bolszewicy negowali istnienie archipelagu Gułag, w którym uśmiercono dziesiątki milionów osób. Wobec tej skali zbrodni Katyń był dla nich tylko drobiazgiem, wymigiwali się od odpowiedzialności za te zbrodnie. A więc twierdzić, że nie ma ideologii gender, to tak jakby mówić, że nie było ideologii komunistycznej, tylko czysta, niepodważalna nauka socjalna, która nie wiadomo dlaczego straciła uznanie. Przecież mamy mnóstwo dokumentów ONZ i Unii Europejskiej, które są stworzone według zasad ideologii gender i nakazują ją bezwzględnie narzucać. Jak więc można twierdzić, że gender nie jest ideologią, narzędziem politycznym do przeprowadzenia globalnej rewolucji i deprawacji seksualnej?

Dlaczego więc genderystom tak przeszkadza krytyka Kościoła?

– Genderyści lubią działać w ukryciu, po cichu, jak mafia. Chcą przeprowadzić swoją rewolucję odgórnie, poprzez przejęcie ośrodków władzy i mediów. Żerują na niewiedzy obywateli, aby obejść procedury demokratyczne i siłowo narzucić swoją ideologię. Demokratycznie społeczeństwo świadome założeń gender nie zaakceptowałoby tych absurdów, podobnie jak nie akceptuje homoadopcji. Ujawnianie ich sposobów działania utrudnia je, stąd gwałtowność oraz brutalność ich ataków.

Co zrobić, by obudzić polskich rodziców, by byli bardziej czujni wobec prób deprawacji dzieci?

– Dociera do mnie coraz więcej sygnałów z całej Polski, że rodzice zaczynają się budzić, powstaje ogólnopolska koalicja obrony przed szaleństwem gender. Rodziców pobudza się do działania najlepiej poprzez informację, jakim śmiertelnym zagrożeniem dla ich dzieci są genderowi seksdeprawatorzy, i temu też najlepiej służy wspaniały list Episkopatu. Odgrywa on niezastąpioną rolę, ale trzeba kontynuować edukację według jego wytycznych. Doskonale powinno jej służyć studiowanie jego dłuższej wersji przeznaczonej do pracy duszpasterskiej oraz innych materiałów krytycznych wobec gender. Ale potem trzeba przejść do zaangażowania w rady rodzicielskie szkół i przedszkoli, aby pilnować, czy nie usiłuje się tam realizować programu gender wbrew woli rodziców, co jest sprzeczne z Konstytucją. Trzeba też angażować się w pracę samorządów lokalnych i politykę krajową, by nie dopuścić do powstania w naszym kraju genderowej dyktatury. W nadchodzących kolejnych wyborach trzeba sprawdzać polityków, czy przypadkiem nie chcą popierać tej ateistycznej ideologii. Praca wychowawcza rodziny i Kościoła jest jak hodowanie pięknych kwiatów w ogrodzie, natomiast ideologia gender jest jak szambo, które ten ogród może zalać i zniszczyć. Trzeba zrobić wszystko, by obronić przed tym dzieci, by do tego nie dopuścić.

Nie możemy sobie pozwolić na milczenie, na bycie „lukrowanymi” katolikami. Odnosząc się do ataku medialnego przypuszczonego na ks. abp. Hosera czy ks. abp. Michalika po ich wypowiedziach na temat gender, można by sądzić, że genderyści nawet z biskupów chcieliby zrobić „lukrowanych” katolików…

– Dominujące lewackie media pouczają Episkopat, podobnie jak Bierut czy Gomułka pouczali kardynała Wyszyńskiego czy Wojtyłę. To oni chcą decydować, jakimi mamy być chrześcijanami. Oczywiście najlepiej takimi, którzy w bojaźni niewolniczo im się podporządkują. Ale to tak, jakby Piłat, Sanhedryn czy Judasz dyktowali apostołom, co mają mówić i czynić. Tacy krytycy Kościoła byliby zadowoleni dopiero wtedy, gdyby Papież ogłosił, że Boga nie ma, a aborcja, rozwody i homoseksualizm to największe zasługi, za które idzie się prosto do Nieba. Ulegać takim krytykom to tak, jakby Jezus ulegał zakłamaniu faryzeuszy. Tymczasem Jezus przez cały czas swojej publicznej działalności prowadził duchową walkę o prawdę z faryzeuszami i innymi zakłamańcami, którzy od początku chcieli go zamordować. Mówił do nich: „groby pobielane”, „plemię żmijowe”, „mordercy proroków”. Podobnie my musimy dzisiaj bronić siebie i dzieci przed współczesnymi wielkimi faryzeuszami i zakłamańcami. To należy do istoty naśladowania Jezusa. I chwała księżom biskupom, współczesnym apostołom, że tak właśnie czynią.

Dziękuję za rozmowę.

http://www.naszdziennik.pl/wp/63803,nie ... ystom.html

Syriusz
Posty: 4297
Rejestracja: 3 października 2008, 14:56

Post autor: Syriusz » 11 stycznia 2014, 18:13

Gender a Ruch Narodowy.

Zwolennicy gender na zarzuty, że ich ,,ideologia’’ (sami tego co głoszą nie nazywają ideologią) prowadzi do rozbicia normalnej rodziny i do eksperymentowania na płciowości człowieka, odpierają ten zarzut mówiąc, że gender jest zajmuje się badaniem ról płci w różnych społeczeństwach a z eksperymentowaniem nad płcią nie ma nic wspólnego, że te przebieranki chłopców w dziewczynki to jest margines.

Tymczasem dokładnie ci sami ludzie, którzy tak bronią gender, by zdyskredytować Marsz Niepodległości (i w ogóle tworzący się Ruch Narodowy) starają się pokazać jego uczestników przez pryzmat grupy chuliganów (którzy pewnie nawet nie stanowili procenta uczestników Marszu a i organizatorzy od nich się odcięli), widząc w całym ruchu zagrożenie dla demokracji. Nic nie dają tłumaczenia, że mała grupka chuliganów nie może wpływać na obraz całego nurtu narodowego. Zbywają to stwierdzeniami typu: Hitler na początku też miał niewielu zwolenników itd.

Może też wszyscy powinniśmy, patrząc na poczynania gender, krzyknąć ,,Faszyzm nadchodzi’’(a raczej ,,Komunizm idzie’’; wszak wszelkie próby rozbicia tradycyjnej rodziny mają rodowód komunistyczny) i zmusić ministra Sienkiewicza by ,,idąc po faszystów’’ swoje kroki skierował, nie ku kibicom, lecz ku zwolennikom gender.

Krystian Legierski starał się wytłumaczyć Beacie Kempie (w programie ,,Tak czy nie’’), że gender polega na ,,tłumaczeniu w jaki sposób jesteśmy kształtowani, jak nasze rozumienie płci jest kształtowane, nie tylko przez biologię ale również kulturę (…) dlaczego np. pani jako kobieta żyjąca w Europie może w lecie wyjść w bikini i opalać się na plaży (…) kobiety takie same jak pani w krajach islamu (…) nie mogą tego robić’’

Może niech Krystian Legierski, Magdalena Środa pojadą do krajów islamskich tłumaczyć kobietom jak wiele tracą – wydaje się, że tam znajdą pole to wdrażania swoich teorii (jeżeli oczywiście nie braknie im odwagi), po póki co u nas jest normalnie.

Patrykp

Syriusz
Posty: 4297
Rejestracja: 3 października 2008, 14:56

Post autor: Syriusz » 20 stycznia 2014, 12:30

Kompromitacja genderystów. Ukrywają petycję i zacierają ślady.

Spore zamieszanie w mediach wywołała petycja do premiera Tuska, w której kilkudziesięciu pracowników naukowych żądało wyjaśnień w związku z kampanią „przeciw ideologii gender”. Akcja przedstawiana jako „głos autorytetów” zakończyła się kompromitacją, gdy liczba przeciwników petycji znacznie wyprzedziła liczbę jej zwolenników.

Jak wynika z informacji portalu gosc.pl, autorzy petycji sugerowali premierowi, że „język kampanii przeciw «ideologii gender» nosi cechy mowy nienawiści”. Pod listem do Tuska widniały podpisy takich zwolenników „gender” jak: dr Kinga Dunin- Krytyka Polityczna, Kazimiera Szczuka - Gender Studies IBL PAN, dr Agnieszka Graff - Uniwersytet Warszawski, prof. Maria Janion - Instytut Badań Literackich PAN, prof. Małgorzata Fuszara - Uniwersytet Warszawski, prof. Tomasz Polak - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (były ks. Tomasz Węcławski), prof. UW Magdalena Środa - Uniwersytet Warszawski oraz instytucje: Fundacja Gender Center i Kongres Kobiet.

Petycja została opublikowana na stronie petycje.pl, lecz gdy tylko liczba jej przeciwników zaczęła rosnąć, jej twórcy najwyraźniej bardzo się przestraszyli. Gdy w ciągu zaledwie jednego dnia liczba przeciwników petycji znacznie przekroczyła liczbę podpisanych pod listem obrońców gender, ostatecznie autor petycji złożył wniosek o jej usunięcie ze strony.

http://niezalezna.pl/50855-kompromitacj ... raja-slady

Awatar użytkownika
AnnaE
Posty: 2197
Rejestracja: 2 lutego 2007, 22:09
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: AnnaE » 21 stycznia 2014, 11:19

Obrazek

Syriusz
Posty: 4297
Rejestracja: 3 października 2008, 14:56

Post autor: Syriusz » 15 marca 2014, 09:45

Prawdziwa twarz gender

- To zatrważające - powiedział pan dyrektor szkoły, do której chodził Łukaszek. - Przejrzałem dane dotyczące klasy drugiej a. Oni się prawie nic nie uczą! Na lekcjach, zamiast przerabiać program nakazany przez ministerstwo to ciągle mają jakieś odwiedziny! To się musi natychmiast zmienić!
- Zakaże pan odwiedzin? - zapytał z nadzieją pan od historii.
- Nie. Od tej pory wszelkie odwiedziny mają się odbywać po lekcjach! - zagrzmiał pan dyrektor.
I w ten oto sposób tego dnia druga a aby mieć spotkanie z kolejnym gościem musiała zostać po lekcjach.
- A dziś gościem będzie pani psycholożka! - oznajmiła pani pedagog i wprowadziła gościa do klasy dźwigającego pokaźną torbę.
- Dlaczego przyszła psycholożka a nie pan psycholożek? - zapytał Łukaszek.
- Kobieta lepiej opowie o tych sprawach - oświadczyła ciepło pani psycholożka.
- I nie psycholożek tylko psycholog! - poprawiła pani pedagog.
- A dlaczego pani jest pani pedagog a nie pani pedagożka? - wciął się okularnik z trzeciej ławki.
- Właśnie! - i pani psycholożka spojrzała na panią pedagog.
- No pewno świetnie da sobie pani radę sama - odparła pani pedagog z uśmiechem na ustach, a mordem w sercu i wyszła.
- Drogie dzieci - zaczęła ciepło pani psycholożka. - Dzisiaj pomówimy o gender...
- Nie!!! - zaprotestowała druga a.
- Ja protestuję przeciwko przebieraniu mnie w babskie ciuchy! - wołał Gruby Maciek.
- No i sami widzicie - westchnęła pani psycholożka. - Kto wam zrobił tą krzywdę? Kto wam naopowiadał, że gender to przebieranie się w kobiece stroje? Zamiana płci? I tym podobne bzdury? Otóż jest to nieprawda! Te bzdury są bzdurne! Widzę, że muszę z wami zacząć od podstaw. Muszę wam pokazać prawdziwą twarz gender.
Druga a pobladła.
- Czemu? - spytała łagodnie pani psycholożka. - Otóż wiedzcie, że gender to wcale nie przebieranie się w ciuszki płci przeciwnej!
- Nie? - spytali uczniowie nieufnie. - Przecież w radiu... W telewizji... W internecie...
- To wszystko sztucznie wykreowany atak! W genderze wcale nie chodzi o przebieranie chłopców za dziewczynki! Chodzi o pomaganie sobie, o wzajemne dzielenie się obowiązkami, o zastępowanie się przy różnych pracach!
- Tak?
- Tak! - zawołała z mocą pani psycholożka. - Zaraz wam to udowodnię na przykładzie. Potrzebny jest mi jeden ochotnik. Może ty chłopcze?
I wskazała na okularnika z trzeciej ławki. Nie było wyjścia. Okularnik wstał i powoli podszedł do biurka nauczycielskiego zachęcany gestem pani psycholożki.
- Pokażemy przykład! - oznajmiła radośnie pani psycholożka. - Niech to będzie... Na przykład zmywanie naczyń!
Po czym wyjęła z torby kilka talerzy i ściereczkę. Okularnik osłupiał.
- Co to jest? Co to ma być? - wyjąkał zdumiony.
- Gender, chłopcze. To jest właśnie prawdziwa twarz gender. A nie te banialuki o ubieraniu chłopców w rajstopki i malowaniu paznokci. No, to zmywaj.
Okularnik spojrzał z nienawiścią w kierunku umierającego ze śmiechu Grubego Maćka i zaczął udawać, że zmywa.
- Oj, oj, widać, że ten gendr jest potrzebny! - zaćwierkała pani psycholożka. - Czy ty chłopcze zmywałeś kiedykolwiek naczynia? Kiedykolwiek pomyślałeś o swojej matce jak ciężko pracuje? Wyręczyłeś ją w tej czynności? Chyba nie.
- Robię coś źle? - parsknął wściekle okularnik.
- Rękawów nie zakasałeś! Cały sweterek będziesz miał mokry!
- I spodenki! - dorzucił rozbawiony Gruby Maciek.
- Słusznie! Nie każdy pamięta, że kuchnia to także miejsce pracy i obowiązuje tam odzież ochronna, która zabezpieczy nasze ubranie przed zachlapaniem - kiwnęła głową pani psycholożka i sięgnęła do torby. - Fartuch!
- Będę wyglądał jak babcia... - zaczął gniewnie okularnik i urwał gwałtownie. Bowiem pani psycholożka rozwinęła fartuszek i do wszystkich dotarło, że okularnik na pewno nie będzie wyglądał jak babcia. Bo babcie zazwyczaj nie noszą kusych, fikuśnych czarnych fartuszków z białym obramowaniem.
- No co się tak patrzysz chłopcze, zakładaj!
- Za mały! Nie zmieści mi się na ciuchy!
- To trzeba też zdjąć! Sweter! I spodnie też! O, teraz leży idealnie! A żeby ci nie było zimno założymy ci jakieś pończoszki! Mam tu kilka w torbie, zaraz któreś dobiorę do koloru twoich oczu.
Gruby Maciek już się nie śmiał.
- Przy zmywaniu bardzo ważna jest higiena - pani psycholożka sięgnęła znów do torby. - Włosy wpadają ci w oczy. Zaradzi temu ta oto opaska. I spineczki. Tu żabka... A tu z motylkiem. I teraz możesz profesjonalnie zmywać. Nie! Stop! Twoje czoło! Ale blade! Tu trzeba zastosować jakiś kosmetyk... Hm... Może najpierw podkład... Teraz trochę cienia na policzki...
- Miało nie być szminki! - warczał okularnik.
- I nie będzie. Będzie błyszczyk. No teraz możesz zmywać. Chociaż nie, czekaj. Twoje dłonie. Otóż musicie wiedzieć, że przy częstym zmywaniu skóra ma dużo kontaktu z wodą. A to niezdrowe. Dlatego trzeba stosować kremik... No i paznokcie. Na paznokcie warstwę ochronną. Nanosimy pędzelkiem...
Drzwi otworzyły się gwałtownie i do klasy zajrzał pan od historii.
- O, przepraszam - powiedział. - Szukam jakiejś wolnej klasy, a ta podobno miała być pusta, bo według grafika nie tu teraz lekcji,..
- To nie lekcja, to spotkanie z gościem - wyjaśniła dziewczynka, która zawsze odzywała się jako pierwsza.
- Gender? - zapytał pan od historii.
- Tak, a skąd pan wie? - zaciekawiła się pani psycholożka.
- Jak widzę, że chłopca ubierają w rajstopy i malują mu paznokcie...
- I to właśnie nie jest gender! - zakrzyknęła zrozpaczona pani psycholożka. - Gender to wcale nie przebieranie w rajstopy i malowanie paznokci! Prawdziwa twarz gender wygląda zupełnie inaczej! coś czuję, że będę musiała częściej tę szkołę odwiedzać!

http://naszeblogi.pl/45077-prawdziwa-twarz-gender

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty: 17740
Rejestracja: 31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja: Polska

Post autor: Coltrane » 21 marca 2014, 17:27

Papież: ideologia gender jest demoniczna

Podczas wizyty apostolskiej ad limina biskupów austriackich, papież Franciszek na pytanie jednego z hierarchów odpowiedział słowami: ideologia gender jest demoniczna! O sprawie poinformował biskup Andreas Laun.

Wizyta apostolska biskupów austriackich w Watykanie odbyła się na przełomie stycznia i lutego. Papież przypomniał austriackim hierarchom, że ich obowiązkiem jest m.in. wierne przekazywanie katolickiej nauki o małżeństwie, z czym niektórzy z biskupów mieli problemy.

Jeden z austriackich hierarchów – biskup Andreas Laun – przyznał na swym blogu, że podczas jednej z rozmów przeprowadzonej w trakcie rzymskiej wizyty, papież Franciszek na jego pytanie o ideologię gender określił ją mianem demonicznej.

Biskup Andreas Laun, biskup pomocniczy Salzburga, prowadzi bloga na stronie kath.net. To największy niezależny katolicki portal internetowy w krajach niemieckojęzycznych z siedzibą w Linzu. Od 2006 roku portal jest polecany na stronach Papieskiej Rady ds. Środków Społecznego Przekazu.

Biskup Laun donosząc o oczywistych dla katolika poglądach papieża na ideologię gender wyraża jednocześnie radość z powodu licznych ostrzeżeń przed genderyzmem, jakie wystosowały episkopaty słowacki, polski, chorwacki, portugalski i niektórzy biskupi we Włoszech. Ubolewa, że w jego ojczyźnie i innych krajach niemieckojęzycznych ideologia gender nie jest jeszcze odpowiednio dosadnie skrytykowana.

Co więcej niemiecka Caritas wydała książkę „Gender mainstreaming w przedszkolu” i oficjalnie zaleca ją jako podręcznik na swojej stronie internetowej.

Źródło: kath.net
http://kath.net/news/45221
http://www.kath.net/news/45297

kra

http://www.pch24.pl/papiez--ideologia-g ... 847,i.html

Amid
Posty: 1365
Rejestracja: 7 lipca 2009, 17:00
Lokalizacja: Polska

Post autor: Amid » 27 marca 2014, 23:22

Samobójstwo chłopca wychowanego jako dziewczynka

Fatalny eksperyment twórcy teorii gender Johna Money'a - chłopiec wychowywany jako dziewczynka popełnił samobójstwo.

John Money - twórca teorii gender nie jest chętnie wspominanym naukowcem przez środowiska forsujące ideologię gender - zakładającą, że tożsamość płciowa jest wyłącznie narzuconą rolą społeczną. David Rainer wychowywany jako dziewczynka, zawsze czuł się chłopcem - gdy w końcu dowiedział się tym mając 14 lat powiedział - "byłem szczęśliwy po raz pierwszy w życiu, bo dowiedziałem się, że nie jestem szalony".

Flim do obejrzenia z polskim lektorem:

Fatalny eksperyment J. Moneya - chłopiec wychowywany jako dziewczynka popełnił samobójstwo

https://www.youtube.com/watch?v=9xW8KcvjF_I


Obrazek

GENDER!

ODPOWIEDZ