Uwaga! na Nowoczesna.pl

Polityka, gospodarka, ekonomia...
Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 9 lutego 2017, 20:04

DarekMirror pisze:Petrugalczyk zrobił dobrą robotę aby się skompromitować :)
No na razie jeszcze się trzyma. Ogłupiałe masy idą za nim.
On jest po to, aby majdan w Polsce wywołać. I nie spocznie, dopóki zadania nie wykona.
Wiedzieli kogo na "przywódcę" biorą. Głupek to głupek, ale idą za nim jemu podobni ;p

Awatar użytkownika
DarekMirror
Posty:1347
Rejestracja:6 listopada 2011, 02:56
Lokalizacja:Polska

Post autor: DarekMirror » 12 lutego 2017, 20:15

Obrazek

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 22 maja 2017, 10:26

UWAGA !!! Nowoczesne Szambo ogłasza swój PROGRAM !!!


Związki partnerskie, aborcja i rozdział państwa od Kościoła, czyli „nowoczesny” program partii Petru

Obrazek

.Nowoczesna Ryszarda Petru dostając się do Sejmu odniosła sukces polityczny. Na tym jednak skończył się dobry czas formacji. Później nastały gorsze chwile: utrata znacznej części państwowej subwencji z powodu błędów w rozliczeniu, obdzierające z aury eksperta fatalne wpadki słowne lidera formacji i w końcu ujawniona w mediach małżeńska zdrada Petru z zamężną koleżanką partyjną i rozwód obojga. Na niedzielnej konwencji programowej partia przedstawiła swój program światopoglądowy i – jak widać – dostosowała go do „standardów” podróżników na Maderę.

W trakcie konwencji .Nowoczesnej podsumowano dwa lata działalności partii. Liberalne media zwracają uwagę, że głównym celem spotkania było zaznaczenie odrębności formacji od reszty ugrupowań opozycyjnych. Z jednej strony ekipa Petru skrytykowała program „Rodzina 500 plus”, z drugiej zaś ustawiła się na skrajnej obyczajowej lewicy.

Przewodnicząca poselskiego klubu .Nowoczesna deklarowała wprost: chcemy rozdziału Kościoła i państwa! Zdaniem Katarzyny Lubnauer Polska nie była nigdy i nie może stać się państwem wyznaniowym.

Jednak, jak uczy historia i mądrość Kościoła, państwo laickie zawsze staje się wrogim katolickiej wierze państwem ateistycznym, co widać już w wypowiedzi partyjnej koleżanki Ryszarda Petru. Gdy w jednym zdaniu mówi o nowym ułożeniu relacji administracji i Kościoła, w kolejnym nawołuje do wprowadzenia rozwiązań sprzecznych z Bożym Prawem.

Lubnauer w trakcie konwencji programowej .Nowoczesnej przekonywała, że obowiązkiem państwa jest umożliwienie dostępu do aborcji i powinny ją przeprowadzać placówki finansowane z budżetu w sytuacjach „wskazań medycznych” lub przypadku gwałtu.

Poseł z .Nowoczesnej mówiła ponadto o konieczności wprowadzenia w Polsce in vitro. O stosowaniu metody zapłodnienia pozaustrojowego – jak przekonywała Lubnauer – powinny decydować wyłącznie względy medyczne, nie zaś ideologia – jak poseł określiła zasady moralne zgodne z opartym o Słowo Boże nauczaniem Kościoła.

To jednak nie koniec obyczajowych rewolucji w programie liberalnej partii. W swoim przemówieniu Katarzyna Lubnauer zapowiedziała wprowadzenie w Polsce związków partnerskich, co jest kolejnym ukłonem partii w stronę homoseksualnego lobby.

Partia chce ponadto likwidacji finansowania nauczania religii w szkole i Funduszu Kościelnego, będącego w miernym stopniu rekompensatą wypłacaną Kościołowi z powodu grabieży katolickiego majątku dokonanego przez komunistów. O zwrocie owego majątku z tytułu ewentualnej likwidacji Funduszu poseł rzekomo wolnorynkowej formacji nie mówiła.

Źródło: niezalezna.pl / onet.pl

MWł

https://www.pch24.pl/zwiazki-partnerski ... 721,i.html

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 23 maja 2017, 12:05

[center]Obrazek [/center]

Awatar użytkownika
Coltrane
Posty:17740
Rejestracja:31 marca 2008, 23:47
Lokalizacja:Polska

Post autor: Coltrane » 14 lutego 2018, 15:58

Od liberalizmu do homoseksualizmu.
Nowoczesna skręca w lewo i otwiera się na światek LGBT


Obrazek

Po partii założonej przez Ryszarda Petru nikt poważny nie spodziewał się niczego dobrego. Nie jest więc szczególnym zaskoczeniem ukłon Nowoczesnej – kierowanej dziś przez Katarzynę Lubnauer – w stronę homoaktywistów.

Lewicowo-liberalna formacja kontynuuje swoje dążenia do zniszczenia zdrowego pojęcia małżeństwa i rodziny, jakie obowiązuje w polskim prawie. Zdaniem polityków Nowoczesnej powstać powinna nowa forma społecznej regulacji – związek partnerski.

Z prawa do zarejestrowania takiego związki mogłby korzystać zarówno osoby o zdegenerowanych popędach seksualnych jak i pary heteroseksualne.

Właśnie rozpoczął się kolejny etap rozmów Nowoczesnej na temat legalizacji w Polsce związków partnerskich. Lewackie ugrupowanie pyta o opinię organizacje pozarządowe i prosi o uwagi do swoich dwóch projektów (jeden dotyczy związków partnerskich, drugi to przepisy wprowadzające taką formę społecznej regulacji).

W pracach nad tworzeniem przez Nowoczesną przepisów biorą udział przedstawiciele branży homoseksualnej – zawodowi homolobbyści i samcołożniczy aktywiści. Niszczący zdrowe rozumienie małżeństwa i rodziny projekt najpewniej zostanie złożony na wiosnę. Nikt nie spodziewa się jednak, by propozycja zyskała poparcie parlamentarnej większości.

Doświadczenie krajów zachodnich uczy, że ustąpienie wobec jednego żądania homolobby (np. dotyczącym związków partnerskich) nie zatrzymuje ich oczekiwań. Przeciwnie – narasta spirala roszczeń i w krótkim czasie organizacje ze światka LGBT zaczynają zgłaszać kolejne postulaty, z penalizacją krytyki ich grzesznych występków oraz prawem do zawierania „małżeństw” i adopcją dzieci włącznie.

Źródło: rp.pl

MWł

https://www.pch24.pl/od-liberalizmu-do- ... 268,i.html

ODPOWIEDZ